Logo

Nintendo 3DS XL - większa wersja popularnej konsoli

Nintendo 3DS XL będzie nieco większą i bardziej wydajną wersją japońskiej konsoli. Producent pokazał nowy sprzęt i zapowiedział jego premierę na lipiec bieżącego roku. Zapowiada się ciekawa oferta dla graczy, którym przeszkadzały małe gabaryty podstawowego Nintendo 3DS.
Nowa konsola będzie większa od poprzedniczki o 46 procent. Takie zwiększenie gabarytów ma pozwolić na uzyskanie aż 90 procent więcej przestrzeni na ekranie. Podzespoły techniczne nie licząc ekranów są praktycznie identyczne, jak obecna wersja urządzenia.

Nintendo 3DS XL Nintendo 3DS XL


Zobacz także: Razer Project Fiona - tablet internetowy i konsola w jednym »Nintendo 3DS XL mocno się rozrósł względem protoplasty, a co za tym idzie producent mógł sobie pozwolić na większy akumulator. Nowa wersja urządzenia pozwala na grę od 3-6,5 godziny w gry dedykowane modelowi 3DS i 508 godzin w produkcje z oryginalnego DS'a. Dużym zaskoczeniem jest brak dodatkowego analoga. Nintendo zrezygnowało z dodania kontrolera i zapewne wypuści nową wersję gadżetu Circle Pad Pro. Konsola będzie sprzedawana z kartą pamięci o pojemności 4 GB. Premiera nastąpi 28 lipca w Europie. Amerykańska cena wyniesie 199,99 dolarów.

Nintendo 3DS XL Nintendo 3DS XL
Nintendo 3DS XL

2012-06-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nintendo 3DS XL - większa wersja popularnej konsoli

Podobne artykuły i galerie