Logo

Nikon D600 - kolejna porcja plotek na temat nowej lustrzanki

Nikon D600 ma być nową lustrzanką z matryca pełnoklatkową. Premiera aparatu powinna nastąpić w przyszłym miesiącu. Tak przynajmniej mówią pierwsze przecieki pochodzące od producenta. Nowy model zapowiada się dość interesująco, choć wiele szczegółów pozostaje owianych tajemnicą.
Zobacz także: Canon EOS 650D - amatorska lustrzanka dla fanów filmowania »Przede wszystkim producent zgodnie z nieoficjalnymi informacjami wykorzystał matrycę FX o rozdzielczości 24,7 megapikseli. Aparat ma oferować 39-punktowy autofocus oraz silnik AF. Obsługę ma umożliwiać ekran o przekątnej 3,2 cali oraz wizjer o 100-procentowym pokryciu kadru. Łączność z innymi urządzeniami zapewni port HDMI.

Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon


Zobacz także: Sony NEX-F3 i SLT-A37 - nowe aparaty dla amatorów »Aparat ma pozwalać na regulację czułości w zakresie ISO 100-6400 z możliwością poszerzenia o ISO 25600. Nie zabraknie też możliwości rejestrowania filmów Full HD z prędkością do 30 klatek na sekundę. Z większą ilością klatek zapiszemy. Nikon D600 ma otrzymać uszczelniony korpus zamiast modułu GPS, co byłoby bardzo cenną cechą. Teraz możemy czekać na oficjalną premierę.

Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon
Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon Lustrzanki Nikon

2012-08-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nikon D600 - kolejna porcja plotek na temat nowej lustrzanki

Podobne artykuły i galerie