Logo

Nikon Coolpix L23 z poważnymi problemami! Producent pracuje nad rozwiązaniem

Nikon Coolpix L23 to jeden z najnowszych kompaktów znanego producenta. Aparat zadebiutował na rynku początkiem roku i został całkiem dobrze przyjęty przez użytkowników. Niestety konstrukcja nie obroniła się przed błędami konstrukcyjnymi, o czym poinformował Nikon.
Zobacz także: Canon IXY 32S - oryginalny kompakt z migawką dotykową »Aparat posiada poważną wadę, która ujawnia się w niektórych modelach. Nikon Coolpix L23 ma tendencje do mocnego przegrzewania się, co w niektórych modelach doprowadza do odkształcenia górnej części obudowy. Producent zapewnia, ze nie ma zagrożenia małym pożarem, ale obudowa aparatu może ulec poważnemu uszkodzeniu. W razie przegrzania się należy szybko wyjąć baterię. Nikon poinformował, że sztab serwisowy pracuje nad rozwiązaniem, które zostanie wdrożone do serwisów 25 lipca. Do tego czasu należy bacznie kontrolować temperaturę akumulatora.

Nikon Coolpix L23 Nikon Coolpix L23


Zobacz także: Kodak EasyShare C1550 - prosty kompakt dla fanów automatyki »Nikon Coolpix L23 jest kompaktem dla osób potrzebujących prostego aparatu wykonującego dobre zdjęcia. Urządzenie dobrze sprawuje się podczas wakacyjnych wypadów, o ile oczywiście egzemplarz nie przegrzewa się. Sercem kompaktu jest matryca CCD o rozdzielczości 10,1 megapikseli. Optyka pozwala na 5-krotne przybliżenie, a nad jakością zdjęć czuwa nowoczesny procesor EXPEED C2. Zasilanie zapewniają dwie baterie AA, które zapewniają wydajność 250 zdjęć na jednym zestawie. W przypadku akumulatorków ilość zdjęć wzrasta do 660. Właściciele aparatu muszą jednak czekać na rozwiązanie problemu związanego z modułami zasilania.

Nikon Coolpix L23 Nikon Coolpix L23
Nikon Coolpix L23

2011-07-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nikon Coolpix L23 z poważnymi problemami! Producent pracuje nad rozwiązaniem

Podobne artykuły i galerie