Logo

NightVision Digital Video Camera, gadżet do nocnego filmowania

Prawie każdy lubi uwieczniać na video przeróżne wydarzenia ze swojego życie. Niestety nie zawsze jest to możliwe we wszystkich warunkach. Rozwiązaniem może być kamera do nagrywania w ciemności.
Zobacz także: Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually »NightVision Digital Video Camera to gadżet pozwalający na nagrywanie w całkowitej ciemności. Kamera została zaprojektowana tak aby była jak najprostsza i wygodna w użyciu. Twórcy nadali jej kształt przypominający tradycyjną suszarkę do włosów tak, więc można ją używać jak pistolet tylko nakierowując ją na wybrany obszar i spustem uruchamiać nagrywania.

NightVision Digital Video Camera NightVision Digital Video Camera

NightVision Digital Video Camera wyposażono w pamięć wewnętrzną zaledwie 32MB ale można ja uzupełnić o 2GB kartę SD/MMC. Jak zapewnia producent taka pamięć starczy na zapisanie 75 minut materiałów video w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Gadżet posiada 2 calowy ekran, który na bieżąco wyświetla obserwowany obszar.

NightVision Digital Video Camera

Kamerę napędzają cztery baterie AA, filmy można zgrywać dzięki dołączonemu kablowi USB bądź można ją podłączyć bezpośrednio do telewizora. Gadżet został wyceniony na 300zł i można go znaleźć w sklepach internetowych. NightVision Digital Video Camera nie należy do zbyt wyszukanego sprzętu video ale możliwość nagrywania w nocy stawia go na równi z najlepszymi gadżetami.


2009-12-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
NightVision Digital Video Camera, gadżet do nocnego filmowania

Podobne artykuły i galerie