Logo

Niezależny abonament dla nowoczesnego mężczyzny

Nie lubisz długoterminowych umów? Masz dosyć niejasnych warunków operatorów komórkowych? Skorzystaj z innowacyjnej oferty na rynku od Virgin Mobile.

Długim zobowiązaniom mówimy NIE!
Czy zauważyłeś, że umowę na każdą usługę podpisujesz na rok lub nawet dwa? Przez to jesteś zobligowany do wysokich opłat przez czas, w którym Ziemia obraca się wokół własnej osi kilkaset razy, a w Wiśle upływa niewyobrażalna ilość wody… Nietrudno sobie wyobrazić, jak wiele może zmienić się w Twoim życiu, zanim podpisana umowa wygaśnie. Gdybyś natomiast chciał rozwiązać umowę przed czasem, zostaniesz obarczony wysokimi karami finansowymi.Virgin to operator komórkowy inny niż wszyscy pozostali. Marka Richarda Bransona doskonale rozumie potrzeby niezależnych i nowoczesnych mężczyzn, dlatego stawia właśnie na takie oferty abonamentowe. W Virgin Mobile podpisujesz umowę na czas nieokreślony, w której okres jej wypowiedzenia wynosi jedynie 30 dni. To absolutny ewenement na rynku, który daje użytkownikom to, czego nie zapewniają im najwięksi operatorzy na rynku – pełną swobodę wyboru.Virgin Mobile stawia na jakość oferowanych usług, a w swoich klientach widzi ludzi, a nie przenośne bankomaty doładowujące firmowe konta każdego miesiąca. Richard Branson zawsze powtarza, że w każdym biznesie najważniejszy jest czynnik ludzki. Dewiza ta rzeczywiście znajduje potwierdzenie w każdej działalności spod znaku Virgin. Receptą na sukces w biznesie nie jest przywiązywanie do siebie użytkowników za pomocą złożonych, długoterminowych umów i groźby kar za odstąpienie przed czasem. Sukces buduje się poprzez przekazanie w ręce użytkowników najwyższej jakości usług na uczciwych zasadach. Wówczas możliwość zmiany operatora po upływie 30 dni, choć możliwa, nie jest wykorzystywana przez klientów, którzy zostają w Virgin Mobile na długo.Najtańszy abonament „no limit” na rynku
W przypadku najbardziej znanych operatorów, oferty abonamentowe rozpoczynają się od kwoty kilkudziesięciu złotych. A gdyby pojawiła się szansa podpisania zobowiązania na kwotę nie większą niż cena zakupu 2 kaw? Teraz podstawowy pakiet abonamentu w Virgin Mobile z opłatą miesięczną to jedynie 19 zł. W jego zakresie otrzymujesz nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi, SMS-y oraz pakiet Internetu.
To jednak nadal nie wszystko. Virgin Mobile to sieć stworzona z myślą o użytkownikach, która w pełni wychodzi naprzeciw ich potrzebom i wymaganiom. Dlatego w dowolnej chwili możesz nie tylko zrezygnować ze zobowiązania, ale też zmienić plan abonamentowy na inny (np. za 29 zł lub 39 zł). Zyskasz w ten sposób dodatkowe usługi oraz jeszcze większy komfort użytkowania.Prawdziwy mężczyzna jest niezależny i oczekuje produktu dopasowanego do swoich własnych, indywidualnych oczekiwań. Jeżeli żaden z pakietów ich nie spełnia, możesz wybrać abonament elastyczny, który tworzysz samodzielnie. Wystarczy wybrać dowolne pakiety minut, SMS-ów i Internetu, a następnie zacząć korzystać z oferty uszytej jak najlepszy garnitur – na miarę.Oferta Virgin Mobile została stworzona dla prawdziwych mężczyzn – gwarantuje pełną elastyczność wyboru oraz swobodę użytkowania w każdych warunkach. A do tego wszystkie usługi dostępne są w niewiarygodnie niskich cenach!


2017-07-19 - P. Potocki

3

Komentarze do:
Niezależny abonament dla nowoczesnego mężczyzny

Filip 2017-07-19 17:16

No oferta faktycznie wygląda bardzo dobrze. Mam cały czas telefon na abonament i trzymało mnie przy tym ryzyko, że wyładują się środki w najmniej spodziewanym momencie. Ale przy ofertach nielimitowanych ten problem można zmarginalizować. A zaleta, że nie trzeba się wiązać umowami jest duża. Szczególnie jak nigdy nie biorę nowego telefonu wraz z konktraktem.

Gajowy 2017-07-21 09:51

Mam Virgin i sobie chwalę. Ale warto dokładnie sprawdzić sobie opłaty roamingowe za granicą.

szogun 2017-12-11 21:34

Gajowy- u mnie też z Virgin Mobile oferta i bardzo jestem zadowolony, teraz jeszcze z tej promocji skorzystałem i za darmo kodem sobie dodatkowe 3 GB Internetu włączyłem więc tym bardziej jestem zadowolony, bardzo fajnie, że przed Świętami taki gratis wypuścili

Podobne artykuły i galerie