Logo

Nettop NTT Home W 300P - biurkowa elegancja

Firma NTT System wzbogaciła swoją ofertę dystrybucyjną o nową wersję Nettopa NTT Home W 300P. Do wersji białej, dołączył nettop w czarnej, klasycznej obudowie. Model jest dostępny w ofercie producenta od 13 lipca.

NTT Home W 300P

Nettop NTT Home W 300P to mini desktop PC, adresowany zarówno do użytkownika domowego jak i dla klienta biznesowego. Oprócz niewielkich rozmiarów (153x172x20 w mm) nettop jest super lekki (waży zaledwie 0,8kg).
W prosty sposób można go zamontować na każdym monitorze LCD posiadającym system montowania w standardzie VESA 100. Wyjątkowo mocną zaletą nowego nettopa NTT Home W 300P jest jego energooszczędność. Pobór prądu nie przekracza 20 W. Dla porównania zwykły komputer zużywa powyżej 100W. Zatem użytkowanie nettopa to gwarancja oszczędności na poborze energii. NTT Home W 300P jest urządzeniem wyjątkowo cichym. Podczas użytkowania jest praktycznie bezgłośny. Urządzenie nie posiada wentylatorów, a jedynie pasywne chłodzenie. Nettop spełnia najnowszą normę Energy Star 5.0. Zbudowany został na energooszczędnych komponentach ( sprzęt zalicza się do kategorii A normy energy Star ). Nettop wyposażony został w System Recovery, który umożliwia całkowite odtworzenie systemu Windows w ciągu kilku minut, bez konieczności ponownego instalowania i konfigurowania systemu operacyjnego.

Nettop NTT Home 300P wyposażono w procesor Intel Atom 230 CPU (1.6GHz), pamięć operacyjną 1GB DDR2 oraz dysk twardy 160GB 2.5” SATA. W urządzeniu zainstalowano Windows XP Home. Na wyposażeniu systemu znajduje się wbudowana karta graficzna, gigabytowa karta sieciowa oraz porty: DVI-I, cztery porty USB, porty audio i konwerter DVI-VGA.


2009-07-25 - J. Alex

0

Komentarze do:
Nettop NTT Home W 300P - biurkowa elegancja

Podobne artykuły i galerie