Logo

Navitel R200 - niedrogi wideorejestrator o niezłych parametrach

Wideorejestratory stają się z miesiąca na miesiąc popularniejsze. Nie ma się co dziwić, ponieważ to co dzieje się na drogach woła o pomstę do nieba. Na rynek trafił kolejny ciekawy model, który z pewnością zwróci uwagę mniej majętnych osób.
Zobacz także: Prestigio CUBE - designerski rejestrator samochodowy »Navitel R200 to bardzo ciekawy model rejestrujący obraz w jakości Full HD przy prędkości 25 klatek na sekundę. Urządzenie może się pochwalić obiektywem pokrywającym pole widzenia o 140 stopniach. Wbudowany mikrofon pozwala zarejestrować dźwięki towarzyszące zdarzeniom drogowym.

Navitel R200 Navitel R200

Rejestrator zapisuje materiały w formacie H.264, co oznacza że zajmują one niewiele miejsca. Wbudowany czujnik przeciążeń sprawia, że ewentualne zdarzenia na drodze zostaną automatycznie zapisane. Czujnik pozwala również na pracę w trybie parkingowym. W obudowie urządzenia znalazł się 2-calowy wyświetlacz.
Zobacz także: SmartGPS wprowadza na rynek tanie i wydajne rejestratory samochodowe »Navitel R200 ma wszystko czego potrzeba do codziennej pracy w aucie. Nowy model trafi na rynek w cenie 149 złotych, co jest jego kolejną zaletą.

Navitel R200

2018-06-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Navitel R200 - niedrogi wideorejestrator o niezłych parametrach

Podobne artykuły i galerie