Logo

Navitel MR250 - wideorejestrator zamknięty w samochodowym lusterku

Navitel MR250 to nowy gadżet pełniący kilka roli w samochodzie. Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność wideorejestratora, lusterka wstecznego oraz kamery cofania.
Zobacz także: Transcend DrivePro 520 - samochodowy rejestrator z dwiema kamerami »Rejestrator filmuje w jakości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Pliki zapisują się w formacie MP4. Zastosowany obiektyw posiada 160-stopniowe pole widzenia. Czujnik przeciążeń automatycznie zapisuje zdarzenia drogowe. Pliki trafiają na karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB.

Navitel MR250 Navitel MR250

Gadżet został wyposażony w lusterko antyrefleksyjne, więc poprawi poziom bezpieczeństwa. Do tego dochodzi kamera cofania, którą zamontujemy w tyle samochodu. Podgląd z kamery trafia na 5-calowy wyświetlacz w lusterku. Navitel MR250 może się okazać bardzo przydatnym gadżetem.
Zobacz także: Goclever Drive Power Pack & Car Starter - powerbank z kablami rozruchowymi do aut »Navitel MR250 jest już dostępny w sprzedaży za cenę 349 złotych. Urządzenie jest dostępne w zestawie z kamerą cofania, kompletem przewodów, ściereczką z mikrofibry oraz ładowarką samochodową. Całość dopełnia roczna licencja na mapy Navitel Navigator.

Navitel MR250

2017-09-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Navitel MR250 - wideorejestrator zamknięty w samochodowym lusterku

Podobne artykuły i galerie