Logo

NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym

NavRoad myCAM 4K Active jest dość uniwersalną kamerą, z której możemy korzystać w formie sportowego rejestratora oraz rejestratora samochodowego. Producent zadbał o sporą ilość akcesoriów w zestawie, dzięki którym można ją zamontować niemal wszędzie.

Producent wyposażył kamerkę w matrycę Sony Exmor oraz w procesor AllWinner V3. Dzięki takiemu połączeniu możliwy jest zapis nagrań w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Nagrania HD będzie można rejestrować z prędkością nawet 120 klatek na sekundę.

NavRoad myCAM 4K Active NavRoad myCAM 4K Active

Zastosowana optyka oferuje kąty widzenia 170 stopni. Zastosowany akumulator o pojemności 1050mAh przekłada się na prace przez około 80 minut. Oprogramowanie pozwala filmować w kilku trybach co ułatwi montowanie ciekawych filmów.
Zobacz także: Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K »NavRoad myCAM 4K Active otrzymuje w zestawie wodoodporną obudowę, klips do ubrań, akcesoria do montażu oraz uchwyt samochodowy. Całość dopełnia pilot zdalnego sterowania czy ładowarka samochodowa. Materiały zapisują się na kartach microSD o pojemności do 64 GB. Nowa kamera wjechała na nasz rynek w cenie 299 złotych.

NavRoad myCAM 4K Active NavRoad myCAM 4K Active
NavRoad myCAM 4K Active

2016-12-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym

Podobne artykuły i galerie