Logo

Natec Zander - elegancka klawiatura dla minimalisty

Natec wprowadza do sprzedaży nową klawiaturę o nazwie Zander. Urządzenie powstało z myślą o użytkownikach szukających minimalistycznego akcesorium łączącego ergonomię z elegancką formą.
Zobacz także: Evergreen DN-80513 - praktyczna klawiatura dotykowa »Nowa klawiatura charakteryzuje się płaskim profilem obudowy oraz niskoprofilowymi klawiszami. W ten sposób otrzymujemy bardzo zgrabnie wyglądające urządzenie. Klawisze cechują się cichą pracą. Elegancki design uzupełnia błyszcząca faktura. Trzeba przyznać, że Natec Zander wygląda bardzo efektownie.

Natec Zander Natec Zander


Zobacz także: Logitech Illuminated K810 - bezprzewodowa klawiatura obsługująca trzy urządzenia równocześnie »Dodatkowo klawisze zostały pokryte grubą warstwą lakieru, co ma zapewnić długie nie zdzieranie się liter. Klienci mogą wybierać pomiędzy kilkoma wersjami Natec Zander. Na rynek trafiły dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna. Każda z nich jest też dostępna z podświetleniem lub bez niego. Natec Zander pojawiła się już w polskich sklepach za cenę 53 złotych bez podświetlenia i 83 złotych z podświetleniem.

Natec Zander

2013-01-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Natec Zander - elegancka klawiatura dla minimalisty

Podobne artykuły i galerie