Logo

Natec Genesis Combo CX55 - wydajny zestaw gamingowy za rozsądną cenę

Natec Genesis kontynuuje politykę wydawania ciekawych zestawów dla graczy. Nowy komplet o nazwie Combo CX55 oferuje graczom minimalistyczną, ale wydajną klawiaturę oraz bardzo precyzyjną myszkę.
Zobacz także: Mad Catz R.A.T. PRO S - nowy przedstawiciel uznanej serii myszy »Klawiatura wchodząca w skład zestawu Natec Genesis Combo CX55 mimo membranowej konstrukcji symuluje wrażenie korzystania z mechanicznej klawiatury. Przyciski otrzymały laserowo wycinane znaki, co wpłynie pozytywnie na trwałość. O ergonomię zadbają podpórki pod nadgarstki, zaś w nocy rozgrywkę ułatwi 3-kolorowe podświetlenie.

Natec Genesis Combo CX55 Natec Genesis Combo CX55

W klawiaturze zadbano o takie funkcje jak anti-ghosting, zmiana działania WSAD i strzałek oraz blokowanie klawiszy Windows. Natec Genesis Combo CX55 zaoferuje także wydajną myszkę wyposażona w sensor Avago 3050 pozwalający na regulację rozdzielczości w zakresie 250-4000 dpi. Użytkownik może zapisać cztery profile rozdzielczości i przypisać im podświetlenie.
Zobacz także: Acer Predator Z35 - gamingowy monitor z zakrzywionym ekranem »Myszka może się pochwalić czasem reakcji 1 ms oraz możliwością programowania sześciu przycisków. Producent przygotował przełączniki OMRON charakteryzujące się żywotnością 10 milionów kliknięć. Natec Genesis Combo CX55 jest już obecny na rynku za cenę 190 złotych, co nie jest wygórowaną kwotą.

Natec Genesis Combo CX55 Natec Genesis Combo CX55
Natec Genesis Combo CX55 Natec Genesis Combo CX55

2016-01-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Natec Genesis Combo CX55 - wydajny zestaw gamingowy za rozsądną cenę

Podobne artykuły i galerie