Logo

MyKronoz ZeTel - nowy smartwatch ze slotem kart SIM

MyKronoz ZeTel jest kolejnym mocnym przedstawicielem smartwatchy tego producenta. Nowy model może się pochwalić sporą funkcjonalnością dzięki implementacji slotu na karty SIM.
Zobacz także: TAG Heuer Carrera Connected - oto nowy wzór idealnego smartwatcha »Dzięki możliwości włożenia karty SIM możemy operować wszystkimi funkcjami bez połączenia ze smartfonem. Oznacza to między innymi możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych z nadgarstka czy też odbierania wiadomości w zegarku. Producent zadbał także o współpracę z asystentami głosowymi Siri i Google Now.

MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel

MyKronoz ZeTel może współpracować z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.3 i nowszy oraz iOS 7 i nowszy. Gadżet można wykorzystać do zdalnego wyzwalania migawki aparatów, a funkcja anti-lost nie pozwoli nam zgubić smartfona.
Zobacz także: Samsung Gear S2 - nowy smartwatch z obrotowym pierścieniem »Zastosowaną baterię o pojemności 320 mAh naładujemy w zaledwie godzinę. MyKronoz ZeTel korzysta z dotykowego wyświetlaczem, na którym obsłużymy wszystkie opcje. MyKronoz ZeTel trafił już na rynek w cenie sugerowanej 750 złotych.

MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel
MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel MyKronoz ZeTel

2015-12-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
MyKronoz ZeTel - nowy smartwatch ze slotem kart SIM

Podobne artykuły i galerie