Logo

Motorola FlipOut wkracza na polski rynek

Motorola wprowadza na rynek swój nowy kwadratowy smartfon. Model FlipOut charakteryzuje się niecodziennym wyglądem, który może nie podobać się wszystkim, ale zdecydowanie wyróżnia się na tle szarej, tradycyjnej konkurencji.
Nowy model posiada kwadratową obudowę, która kryje w sobie wyświetlacz dotykowy oraz wysuwana klawiaturę w układzie QWERTY. FlipOut będzie dostępny w sześciu kolorach: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel. Jak widać na pierwszy rzut oka telefon jest przeznaczony dla młodych osób, lubiących lansować się ze swoim sprzętem.

Motorola FlipOut Motorola FlipOut

Nowy smartfon oferuje pełny zakres funkcji społecznościowych, które przy współpracy z systemem Google Android zmieniają telefon w małe centrum multimedialne. Telefon obsługuje technologię Adobe Flash, co pozwala na przeglądanie stron internetowych bez żadnych ograniczeń.
Zobacz także: Samsung wprowadził na polski rynek nowe smartfony - Wave 533 i Wave 723 »Urządzenie oferuje 3-megapikselowy aparat fotograficzny z cyfrowym zoomem, a system Android pozwala na dostęp do najpopularniejszych aplikacji Google. Nowy model trafi do sprzedaży od listopada 2010 i będzie sprzedawany w sieci Play oraz w sprzedaży detalicznej. Jego cenę ustalono na poziomie 1399 złotych.

Motorola FlipOut Motorola FlipOut
Motorola FlipOut Motorola FlipOut

2010-10-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Motorola FlipOut wkracza na polski rynek

Podobne artykuły i galerie