Logo

Motorola Droid Razr M HD - średnia klasa smartfona z USA

Motorola nie radzi sobie najlepiej w dobie smartfonów, choć jej produkty są dość interesujące. Nie inaczej jest ze smartfonem Droid Razr M HD. Właśnie do sieci dotarły informacje na temat nowego modelu szykowanego przez amerykańskiego producenta.
Zobacz także: Panasonic P-02E - Japończycy zapowiadają nowego smartfona »Motorola Droid Razr M HD jest rozwinięciem modelu M. Oznacza to kilka poprawek obejmujących między innymi większy ekran o lepszej rozdzielczości. Nowy model posiada wyświetlacz o przekątnej 4,5 cali i rozdzielczości HD 1280x720 pikseli. Producent zadbał też o większy akumulator o pojemności 3300 mAh.

Motorola Motorola


Zobacz także: BLU Vivo 4.65 HD - niedrogi smartfon z ciekawą specyfikacją »Nie mogło się obejść także bez aktualizacji systemu operacyjnego do wersji Android 4.1. Jelly Bean. Sercem smartfona jest procesor dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz. Współpracuje on z 1 GB pamięci RAM. Na pokładzie znalazło się 16 GB pamięci RAM z możliwością poszerzenia jej za pomocą kart microSD. Prezentacja nowego modelu ma nastąpić podczas targów CES 2013.

Motorola Motorola
Motorola Motorola

2012-12-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Motorola Droid Razr M HD - średnia klasa smartfona z USA

Podobne artykuły i galerie