Logo

Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy

Mio MiVue 792 jest rejestratorem samochodowym dla najbardziej wymagających kierowców. Jak zapewnia producent urządzenie przygotowano z myślą o pracy we wszystkich nawet najgorszych warunkach.

Nowy rejestrator korzysta z sensora Sony Starvis, który w połączeniu z sześciowarstwowym obiektywem ma gwarantować dobrą jakość nagrań zarówno w nocy, jak i podczas złych warunków atmosferycznych. Funkcja WDR pozwala rozjaśniać na nagraniach niedoświetlone elementy obrazu.

Mio MiVue 792 Mio MiVue 792

Mio MiVue 792 nagrywa obraz Full HD w prędkości 60 klatek na sekundę. Optyka oferuje szeroki kąt widzenia 140 stopni. Moduł WiFi pozwala na łączność ze smartfonem czy komputerami. W przypadku zderzenia rejestrator automatycznie prześle do sparowanego smartfona 20 sekundowe nagranie z wypadku.
Zobacz także: NavRoad myCAM 4K Active - ciekawa kamera sportowa i rejestrator samochodowy w jednym »Gadżet korzysta z modułu GPS, który przypisuje lokalizację nagraniom. Pozwala też dodawać prędkość do nagrań. Warto podkreślić, że na pokładzie znalazł się tryb parkingowy, czyli zapisujący nagranie z ewentualnej kolizji gdy samochód stoi. GPS pozwala także na ostrzeganie przed fotoradarami. Opcjonalnie można sparować rejestrator z czujnikiem do pomiaru ciśnienia i temperatury opon. Mio MiVue 792 zadebiutował za cenę 799 złotych.

Mio MiVue 792

2017-06-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mio MiVue 792 - zaawansowany rejestrator samochodowy

Podobne artykuły i galerie