Logo

Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów

Mio Cyclo 300 jest bardzo praktycznym gadżetem dla rowerzystów. W ciepły dzień jedną z najlepszych rozrywek jest wycieczka rowerowa, a nawigacja Mio Cyclo 300 pozwoli zaplanować i sprawnie przejechać całą zaplanowaną trasę.
Urządzenie w dużej mierze działa, jak nawigacja samochodowa. Otrzymało jednak kilka przydatnych funkcji, jak pomiar tętna, prędkości jazdy, czy też ilość spalonych kalorii. Co więcej producent wprowadził w pamięć mapy całą masę punktów przydatnych dla rowerzystów. Sklepy rowerowe, serwisy i lokale gastronomiczne oraz punkty służb ratunkowych mają ułatwić podróżowanie.

Mio Cyclo 300 Mio Cyclo 300


Zobacz także: Prestigio GeoVision GV5800BTHDDV - nawigacja i videorejestrator w jednym urządzeniu »Mio Cyclo 300 zostało zamknięte w niewielkiej i wodoodpornej obudowie, dzięki czemu gadżet można używać nawet podczas fatalnej pogody. Wbudowany akumulator pozwoli na 12 godzin ciągłej pracy. Ciekawie prezentuje się aplikacja Mio Share pozwalająca na wymianę informacji z innymi użytkownikami. Jest w niej też dostępna opcja Trasy Niespodzianki. Pozwala ona na automatyczne zaplanowanie ciekawej trasy na wycieczkę. Wystarczy jedynie wpisać czas przeznaczony na przejażdżkę. Niestety Mio Cyclo 300 nie należy do tanich i jest dostępna za cenę około 1300 złotych.

Mio Cyclo 300 Mio Cyclo 300

2013-05-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mio Cyclo 300 - interesująca nawigacja dla rowerzystów

Podobne artykuły i galerie