Logo

Mikrofon Belkin LiveAction do współpracy ze smartfonami Apple

Firma Belkin wprowadziła do sprzedaży mikrofon LiveAction. Urządzenie jest dedykowane smartofnom Apple i ma za zadanie poprawienie rejestrowanego przez nie dźwięku. Takie rozwiązanie docenią osoby nagrywające filmy z pomocą iPhone'a.
Zobacz także: Gizmon iCA zmieni iPhone'a w aparat fotograficzny »Mikrofon podłączamy do iPhone'a za pomocą standardowej wtyczki mini jack. Obudowa mikrofonu została tak skonstruowana, aby pewnie trzymał się on smartfona. Wygodne mocowanie to nie wszystkie zalety. Gadżet posiada też solidną funkcjonalność pozwalającą na pracę w dwóch trybach. Użytkownicy mogą zbierać dźwięk z otoczenia oraz z konkretnego kierunku.

Belkin LiveAction Belkin LiveAction


Zobacz także: Sthreeam - dodatkowe kamery 3D dla iPhone'a »Dzięki dwóm trybom będzie można rejestrować dźwięk podczas koncertów czy publicznych imprez oraz wypowiedzi konkretnych osób bez zewnętrznych szumów. LiveAction współpracuje ze specjalną aplikacją pozwalającą na obróbkę nagrań i publikowanie ich za pośrednictwem Facebooka. Mikrofon LiveAction powinien się pojawiać w polskich sklepach z akcesoriami.

Belkin LiveAction Belkin LiveAction
Belkin LiveAction Belkin LiveAction

2013-04-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mikrofon Belkin LiveAction do współpracy ze smartfonami Apple

Podobne artykuły i galerie