Logo

Microsoft Portable Power - power bank dla Lumii i nie tylko

Microsoft sukcesywnie pozbywa się z oferty urządzeń noszących nazwę Nokia. Koncern między innymi wprowadza na rynek nowe akcesoria do smartfonów z serii Lumia. Jedną z nowości jest przenośna ładowarka i bank energii Portable Power.
Zobacz także: PQI Power 12000S - wydajny bank energii debiutuje na rynku »Microsoft Portable Power to praktyczny power bank posiadający akumulator o pojemności 6000 mAh. Co ważne kabel z przejściówką USB do micro USB sprawia, że akcesorium można używać nie tylko z telefonami serii Lumia.

Microsoft Portable Power Microsoft Portable Power

Producent zapewnia, że urządzenie jest w stanie utrzymać pełny stopień naładowania przez kilka miesięcy. Pojemność akumulatora pozwala nawet na czterokrotne naładowanie najtańszych modeli Lumii. Topowe modele mogą nawet dwa razy zaczerpnąć energię do pełna.
Zobacz także: Smartfony ładowane głosem. Nowy krok w rozwoju urządzeń mobilnych »Microsoft Portable Power podobnie jak inne akcesoria przeznaczone dla Lumii będzie dostępny w kolorowych obudowach. W tym wypadku producent postawił na biel, zieleń i pomarańcz. Gadżet zadebiutuje na rynku końcem miesiąca za cenę 40 euro.

Microsoft Portable Power Microsoft Portable Power

2014-10-03 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Microsoft Portable Power - power bank dla Lumii i nie tylko

bozka666 2014-10-06 18:37

a gdzie bateria słoneczna :P

Podobne artykuły i galerie