Logo

Microsoft Lumia 640 - tańszy odpowiednik Lumii 830 na horyzoncie

Microsoft szykuje kolejne nowości i jeżeli wszystkie doniesienia się potwierdzą to na targach MWC zobaczymy parę nowych smartfonów. Jednym z nich może być model Lumia 640 mający być tańszym odpowiednikiem ciepło przyjętej Lumii 830.
Zobacz także: Prestigio Grace X3 - smartfon z dobrą specyfikacją i niską ceną »Do sieci wyciekły informacje zdradzające specyfikację nowego modelu. Na razie nie wiemy, czy Microsoft Lumia 640 faktycznie będzie wyglądała tak jak wskazuje na to wyciek, ale jest to wielce prawdopodobne. Smartfon ma między innymi oferować wydajny aparat, ale jego cena jest skierowana w stronę mniej zamożnych klientów.

Microsoft Lumia Microsoft Lumia

Microsoft Lumia 640 będzie oferował 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280x720 pikseli. Sercem smartfona ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 400 wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. W obudowie znalazła się kamera 8,7 Mpix w technologii PureView.
Zobacz także: Goclever Quantum 450 LTE - polski smartfon z 64-bitowym procesorem »Użytkownicy otrzymają zaledwie 8 GB pamięci wewnętrznej, ale z możliwością poszerzenia kartami microSD. Wyposażenie będzie obejmować moduły NFC i LTE oraz moduł Dual SIM. Mówi się, że smartfon będzie kosztował 275 dolarów. Szczegóły powinniśmy poznać na zbliżających się targach MWC 2015.

Microsoft Lumia Microsoft Lumia
Microsoft Lumia Microsoft Lumia

2015-02-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Microsoft Lumia 640 - tańszy odpowiednik Lumii 830 na horyzoncie

Podobne artykuły i galerie