Logo

Microlab SOLO 15 - drewniane kolumny do komputera i małych odtwarzaczy

Microlab SOLO 15 to najnowszy zestaw głośników stereo, które oferują elegancki design, solidne wykonanie i wysoką jakość dźwięku. Nowy zestaw powstał z myślą o współpracy z komputerami oraz mobilnymi odtwarzaczami. Wbudowane ekranowanie magnetyczne pozwala umieszczenie kolumn przy ekranach telewizorów i monitorów.
Zobacz także: Nokia Play 360 - bezprzewodowe głośniczki z technologią NFC »Zestaw zawiera dwie drewniane kolumny o mocy 40W każda. Każdy z modułów składa się z 1-calowego głośnika tonów wysokich oraz z przetworników tonów niskich i średnich o średnicy 5,25 cala. Na bocznym panelu umieszczono regulator głośności. Całość konstrukcji wykonano z płyt MDF, co zapewnia wysokie właściwości akustyczne.

Microlab SOLO 15 Microlab SOLO 15


Zobacz także: Razer Ferox - bezprzewodowe głośniki komputerowe dla graczy »Microlab SOLO 15 pracują w paśmie częstotliwości 40-20000 Hz. Kolumny mają wymiary 168x315x238 mm, dzięki czemu wpasują się w każde biurko. Głośniki Microlab SOLO 15 trafiły już do sprzedaży i zostały wycenione na 349 złotych, ale nie powinno być problemów ze znalezieniem atrakcyjniejszej oferty. Każdy zestaw został objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Microlab SOLO 15 Microlab SOLO 15
Microlab SOLO 15

2011-09-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Microlab SOLO 15 - drewniane kolumny do komputera i małych odtwarzaczy

Podobne artykuły i galerie