Logo

Microlab MD112 - ciekawe głośniki z radiem FM

Microlab zaprezentował oryginalne głośniki MD112. Urządzenia wyróżniają się kompaktowymi wymiarami i dość nietypowym kształtem. Głośniki te mają służyć głównie do zastosowań z urządzeniami mobilnymi.
Zobacz także: Logitech Mini Boombox - bezprzewodowe głośniki dla odtwarzaczy mobilnych »Producent zadbał zarówno o standardowe gniazdo mini jack 3,5 mm, jak i o microUSB. W ten sposób mamy do czynienia z szerokim wachlarzem urządzeń współpracujących z głośnikami. Co więcej Microlab MD112 może pracować samodzielnie dzięki wbudowanemu tunerowi FM. Muzykę odtworzymy też z kart SD, a wbudowany akumulator pozwoli użytkować głośnik w terenie.

Microlab MD112 Microlab MD112


Zobacz także: Sony SRS-BTV25 i RDP-V20iP - małe głośniki dla smartfonów »Microlab MD112 obsługuje częstotliwości w zakresie 30-20 kHz. Szkoda tylko, ze producent nie zadbał o bardziej wytrzymałą i odporną na warunki zewnętrze obudowę. Ta została wykonana z plastików i nie zniesie nagłych opadów deszczu. Mimo to prezentowane głośniki są ciekawym gadżetem, który pozwoli umilić czas podczas grillowania w ogrodzie. Microlab MD112 zadebiutował na rynku w cenie 95 złotych.

Microlab MD112

2012-09-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Microlab MD112 - ciekawe głośniki z radiem FM

Podobne artykuły i galerie