Logo

Microlab FC10 - wydajne głośniki komputerowe w nowoczesnej formie

Microlab FC10 to nowe głośniki z niższego przedziału cenowego, które oferują oryginalny design i przyzwoite właściwości. Zestaw oferuje system 2.0 ze wzmacniaczem 30 W i technologią FINE CONE. Ta ma zapewnić odpowiednią krzywą częstotliwości.
Zobacz także: Yamaha PDX-B11 - praktyczny głośnik bezprzewodowy »Dodatkowo procesor sygnału cyfrowego DSP ma zagwarantować realistyczny dźwięk z głębokim basem. Zestaw korzysta z dwóch głośników wyskotonowych, przetworników średnich tonów oraz z głośników niskotonowych. Pasmo przenoszenia ustawiono w zakresie 80 Kz - 20 kHz. Microlab FC10 łączy się z komputerem bądź innym źródłem dźwięku za pomocą klasycznego wtyku jack 3,5 mm.

Microlab FC10 Microlab FC10


Zobacz także: SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics »Producent zapewnia dobrą jakość dźwięku, ale największe wrażenie robi design. Głośniki zamknięto w oryginalnych trapezowych obudowach, które spodobają się miłośnikom nowoczesnych form. Microlab FC10 ma się pojawić w sprzedaży wiosną bieżącego roku. Cena zestawu została ustalona na poziomie 265 złotych.

Microlab FC10 Microlab FC10
Microlab FC10 Microlab FC10

2013-02-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Microlab FC10 - wydajne głośniki komputerowe w nowoczesnej formie

Podobne artykuły i galerie