Logo

Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia

Firma Marantz wypuściła na rynek nowy amplituner łączący w sobie możliwość uzyskania dźwięku w wysokiej jakości oraz elegancki design, który idealnie wpisze się w wystrój nowoczesnych wnętrz. Dużą zaletą amplitunera NR1601 ma być prosta obsługa, a przy tym bardzo bogate wyposażenie.
Zobacz także: Yamaha BD-S667 - odtwarzacz Blu-ray z bogatymi funkcjami sieciowymi »Nowe urządzenie stylistyka idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy płaskich telewizorów, a w połączeniu z odtwarzaczami DVD lub Blu-ray Marantza tworzy elegancki zestaw kina domowego. Wygląd to jednak nie wszystko. Najważniejszy jest wielokanałowy dźwięk przestrzenny, który urządzenie bezproblemowo uzyskuje od zewnętrznych źródeł dźwięku.

Marantz NR1601 Marantz NR1601

Amplituner wyposażono w system Audyssey MultEQ, który umożliwia na dostosowanie dźwięku do obszaru, w którym ma być emitowany. Dźwięk jest dostosowywany na podstawie pomiarów w kilku wyznaczonych punktach pokoju, w którym się znajduje. Amplituner wykorzystuje też system Pure Direct, która dba o jak najkrótszą i najlepsza drogę dźwięku po instalacji. Producent zadbał o obsługę wszystkich najnowszych koderów dźwięku, w tym DTS-HD, Dolby True HD oraz najnowszy Dolby Pro Logic IIz.
Zobacz także: Philips 360 Sound - nowe ekologiczne kino domowe »Urządzenie posiada 4 wejścia i jedno wyjście HDMI 1.4a oraz obsługuje obraz 3D. Wszystkie analogowe sygnały są automatycznie konwertowane do jakości HDMI. Nie mogło też zabraknąć wejść USB, które współpracują z odtwarzaczami MP3, w tym oczywiście z produktami firmy Apple. Co ciekawe instrukcje podczas podłączania urządzeń wyświetlają się na ekranie amplitunera, co pozwala na łatwe złożenie kina domowego bez konieczności czytania instrukcji. Marantz NR1601 trafił już do sprzedaży w naszym kraju w cienie sugerowanej 2499 złotych.

Marantz NR1601

2010-08-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Marantz NR1601 - elegancki amplituner dla amatorów profesjonalnego brzmienia

Podobne artykuły i galerie