Logo

Manta MA408 - wielofunkcyjny gramofon od polskiego producenta

Manta się rozkręca i oferuje coraz ciekawsze urządzenia. Ostatnio sporą popularność notują płyty winylowe i właśnie dlatego polski producent postanowił wydać na rynek urządzenie oznaczone symbolem MA408. Jest to interesujący wielofunkcyjny gramofon.
Zobacz także: Acoustic Signature WOW - elegancki, ręcznie wykonany gramofon »Manta MA408 jest przeznaczona dla osób lubiących klasykę. Gramofon pozwala nie tylko na odtwarzanie płyt winylowych, ale także na słuchanie kaset magnetofonowych. Co więcej sprzęt daje możliwość konwersji utworów na formaty cyfrowe. Pliki MP3 zapiszemy na kartach SD oraz pendrive'ach.

Manta MA408 Manta MA408


Zobacz także: Lenco L-175 - gramofon pozwalający na zgrywanie muzyki »Oczywiście użytkownik ma też możliwość odsłuchiwania muzyki z kart pamięci i nośników na USB. W obudowie znalazły się gniazda słuchawkowe oraz Aux In. Manta MA408 posiada wymiary 320x280x120 mm i waży 2 kg. Pomysł polskiego producenta wydaje się być całkiem ciekawy. Wiele osób posiada jeszcze kolekcję kaset, a płyty winylowe wracają do łask. Co więcej sprzęt jest stosunkowo niedrogi. Gramofon wyceniono na 299 złotych.

Manta MA408

2015-01-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Manta MA408 - wielofunkcyjny gramofon od polskiego producenta

Podobne artykuły i galerie