Logo

Manta Dice Speaker MA422 - mini głośnik, zestaw głośnomówiący i gadżet w jednym

Manta wprowadziła na rynek nowy głośnik bezprzewodowy. Model Dice Speaker MA422 wyróżnia się jednak z tłumu swoimi wymiarami. Jest to bowiem mały głośniczek wielkości breloczka do kluczy i tak też może być wykorzystywany.
Zobacz także: Hush - nowoczesne zatyczki do uszu współpracujące ze smartfonem »Wymiary 26,8x26,8x28,5 mm sprawiają, że bez problemu zmieści się do kieszeni wraz z kluczami czy telefonem. W związku z wymiarami producent zadbał o kilka ciekawych funkcji, co tak naprawdę zienia małą kostkę z głośnika w bardzo ciekawy gadżet.

Manta Dice Speaker MA422 Manta Dice Speaker MA422

Manta Dice Speaker MA422 nie tylko pozwala cieszyć się muzyką. Może też pełnić rolę zestawu głośnomówiącego w samochodzie. Zawieszony przy kluczyku będzie pozwalał prowadzić rozmowę w czasie jazdy. Co więcej na obudowie pojawił się przycisk, który po sparowaniu ze smartfonem może pełnić rolę wyzwalacza migawki aparatu.
Zobacz także: Slow Games - oryginalna konsola pozwalająca na jeden ruch na dobę »Całość dopełnia funkcja "Antilost" alarmująca nas, gdy głośnik i smartfon czy tablet oddalą się od siebie. Dzięki temu nie zgubimy żadnego urządzenia. Manta Dice Speaker MA422 jest dostępny za cenę 40 złotych w pięciu kolorach: niebieskim, białym,czerwonym, żółtym oraz zielonym.

Manta Dice Speaker MA422

2015-01-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Manta Dice Speaker MA422 - mini głośnik, zestaw głośnomówiący i gadżet w jednym

Podobne artykuły i galerie