Logo

MSI Wind Top AE2281 - biznesowy All-in-One dla mniej wymagających

MSI Wind Top AE2281 jest kolejną propozycją w dziedzinie komputerów All-in-One. Urządzenie przeznaczono do codziennej pracy i nie będzie dobrym wyborem dla miłośników szeroko zakrojonej rozrywki. Spisze się jednak idealnie przy pracy biurowej i surfowaniu w sieci.
Zobacz także: Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One »Sercem nowego komputera został procesor Intel Core i5 trzeciej generacji. Główny układ jest wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Niestety za grafikę odpowiada mniej wydajny układ Intel Graphics 2500. To jest potwierdzeniem biznesowego charakteru komputera. Wszystkie dane zapiszemy na dysku twardym o pojemności 500 GB, co w zupełności wystarczy do codziennej pracy.

MSI Wind Top AE2281 MSI Wind Top AE2281


Zobacz także: Asus ET2210IUTS - komputer All-in-One z dobrym audio »Producent zdecydował się na 21,5-calową matrycę wyświetlającą obraz w jakości Full HD 1080p. Ekran wyposażono w dotykowy panel oraz podświetlenie diodami LED, które zapewni wysoką jakość obrazu. Na pokładzie znajdziemy między innymi moduł WiFi, nagrywarkę DVD oraz czytnik kart pamięci 6w1. Oczywiście nie zabrakło wszystkich najważniejszych portów oraz kamerki internetowej o rozdzielczości 1,3 Mpix. Niestety nie jest jeszcze znana cena, ani data premiery nowego All-in-One.

MSI Wind Top AE2281

2012-07-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
MSI Wind Top AE2281 - biznesowy All-in-One dla mniej wymagających

Podobne artykuły i galerie