Logo

MSI MAG Vampiric 010X - premiera ciekawej obudowy z podświetleniem

MSI zaprezentowało najnowszą obudowę MAG Vampiric 010X. Konstrukcja może się pochwalić kilkoma efektownymi zmianami względem poprzedniczek. Przede wszystkim fani efektów świetlnych otrzymali podświetlany front oraz boczny panel z hartowanego szkła.
Zobacz także: Zalman Z-Machine 500 - efektowna obudowa z hartowanego szkła »Producent zastosował czterokanałowy kontroler ARGB pozwalający na podłączenie opcjonalnych taśm LED oraz tylnego, podświetlanego wentylatora. Elementy podświetlenia w obudowie można zsynchronizować z podzespołami zgodnymi z systemem MSI Mystic Light.

MSI MAG Vampiric 010X MSI MAG Vampiric 010X

MSI MAG Vampiric 010X to konstrukcja Midi Tower pozwalająca na montaż płyt głównych mini-ITX, mATX oraz ATX. W obudowie znalazły się po dwie zatoki 2,5" oraz 3,5". Użytkownicy skorzystają z siedmiu slotów na karty rozszerzeń. Łącznie można umieścić w obudowie siedem wiatraków, z czego jeden jest dostępny w zestawie. Górny panel zawiera złącze USB 2.0 i dwa porty USB 3.0 oraz dwa złącza audio.
Zobacz także: Genesis Irid 353 - ciekawa obudowa mini tower w dwóch wersjach »MSI MAG Vampiric 010X trafiła na polski rynek w cenie 259 zł. To o 20 zł więcej niż za model pozbawiony podświetlenia. Oferta wydaje się więc być bardzo interesująca.

MSI MAG Vampiric 010X

2020-03-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
MSI MAG Vampiric 010X - premiera ciekawej obudowy z podświetleniem

Podobne artykuły i galerie