Logo

M6HD, tani odtwarzacz PMP o dużych możliwościach

Firma Itoos zaprezentowała nowy odtwarzacz PMP, który jest w stanie odtwarzać filmy w rozdzielczości 1080i. Nie generuje on co prawda obrazu w standardzie Full HD ale i tak jakość obrazu zachwyca. Model M6HD jak na razie kosztuje 58,50 dolarów ale nie ma póki co planów na sprzedaż w Polsce.
Zobacz także: MSI MT-V887 nowa linia odtwarzaczy multimedialnych »Odtwarzacz M6HD posiada wszystkie najważniejsze możliwości dla urządzeń PMP. Urządzenie poza klasycznymi formatami video może też obsługiwać pliki w formatach MKV oraz H.264. Filmy można odtwarzać na wbudowanym ekranie o przekątnej 4,3 cala bądź po podłączeniu do telewizora. Producent wyposażył urządzenie w pilota, dzięki czemu łatwo można sterować funkcjami.

M6HD M6HD


Zobacz także: Panasonic DMP-B15 - odtwarzacz Blu-Ray na wakacje »M6HD posiada 8GB wbudowanej pamięci, którą można rozbudować o kolejne 32GB dzięki czytnikowi kart SD. Jak przystało na nowoczesny odtwarzacz, urządzenie może służyć do słuchania plików muzycznych oraz posiada wbudowany tuner FM. M6HD prezentuje się bardzo atrakcyjnie i kusi ceną, pozostaje tylko pytanie czy kiedykolwiek trafi do sprzedaży w Polsce.

M6HD

2009-12-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
M6HD, tani odtwarzacz PMP o dużych możliwościach

Podobne artykuły i galerie