Logo

Lomo Instant Wide - innowacyjny aparat do fotografii błyskawicznej

W ostatnim czasie panuje moda na rozwiązania retro. Ten trend utrzymuje się także w fotografii, a efektem tego jest debiut kolejnego aparatu do fotografii błyskawicznej. Oto Lomo Instant Wide.
Lomo Instant Wide wykorzystuje papier Instax Wide i pozwala wykonać dwukrotnie szersze fotografie niż aparaty Instax Mini. Producent utrzymuje, że mamy do czynienia z najbardziej kreatywnym aparatem do fotografii błyskawicznej. Istotnie pozwala on uzyskać efekty takie, jak w pozostałych aparatach Lomo.

Lomo Instant Wide Lomo Instant Wide

Użytkownicy będą mogli wykorzystać nakładkę Splitzer zwielokrotniająca kadr, czy też z dokładek na obiektyw. Te pozwalają na rozszerzanie kadru czy też wykonywanie zdjęć z bliska. Przygotowano nawet specjalne żelowe filtry zmieniające kolor światła z błysku.
Zobacz także: Polaroid GL10 - mobilna drukarka fotograficzna Lady Gagi »Producent przygotował sporo opcji regulacji jak na aparat do fotografii błyskawicznej. Lomo Instant Wide jest zasilany przez cztery baterie AA. Zdalne sterowanie wymaga dodatkowej baterii CR2032. Nowy aparat został wyceniony na 199 euro, a ze wszystkimi akcesoriami będzie kosztował 239 euro.

Lomo Instant Wide Lomo Instant Wide
Lomo Instant Wide Lomo Instant Wide

2015-10-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lomo Instant Wide - innowacyjny aparat do fotografii błyskawicznej

Podobne artykuły i galerie