Logo

Logitech Broadcaster Wi-Fi - zaawansowana kamera internetowa dla komputerów Apple

Logitech Broadcaster Wi-Fi to nowa kamerka, którą docenią miłośnicy prowadzenia blogów. Kamera internetowa pozwala na swobodne przenoszenie w ręce podczas filmowania i oczywiście zapisuje obraz w jakości HD.
Zobacz także: Creative Live! Cam Connect HD - internetowa kamera HD z certyfikatem Skype »Gadżet jest przeznaczony do współpracy z komputerami Mac oraz mobilnymi urządzeniami Apple. Dużą zaletą kamery jest możliwość strumieniowania obrazu na żywo bezpośrednio do UStream. Kamera bez problemu będzie współpracować z aplikacjami pozwalającymi na edycję filmów i zdjęć. Z kamery można też korzystać podczas videorozmów, ale bo prostu pokręcić wydarzenia rozgrywające się w domu.

Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi


Zobacz także: Microsoft LifeCam Studio - tytan wśród kamer internetowych »Producent zadbał też o wbudowaną lampę błyskową, co pomoże w kręceniu podczas niekorzystnego oświetlenia. Logitech Broadcaster Wi-Fi oferuje trzykrotny zoom cyfrowy. Jedno ładowanie pozwoli na około 2 godziny filmowania. Logitech Broadcaster Wi-Fi jest przeznaczona do współpracy z urządzeniami Aple a to oznacza dość wysoką cenę. Ta wynosi 879,99 złotych. To dość drogo nawet za tak dopracowaną kamerę.

Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi
Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi Logitech Broadcaster Wi-Fi

2012-10-25 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Logitech Broadcaster Wi-Fi - zaawansowana kamera internetowa dla komputerów Apple

Podobne artykuły i galerie