Logo

Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED

Loewe zainteresowało się telewizorami w technologii OLED i zaprezentowało pierwsze urządzenie tego typu. Model bild 7 ma walczyć na rynku z telewizorami LG, które do tej pory były w zasadzie jedynymi modelami OLED na rynku.

Panele OLED nie cieszyły się popularnością, ponieważ ich produkcja generuje spore koszty, a do tego dochodzi dość niska żywotność. Mimo to oferują one jakość obrazu jakiej nie są w stanie osiągnąć inne modele.

Loewe bild 7 Loewe bild 7

Loewe bild 7 ma być kolejnym krokiem w popularyzacji tego rozwiązania. Telewizor w zależności od wersji wyposażono w panel OLED o przekątnej 55 bądź 65 cali. W obu wariantach będziemy się cieszyć rozdzielczością 4K 3840x2160 pikseli. OLED ma gwarantować głęboką czerń oraz wiernie odwzorowane kolory.
Zobacz także: Hitachi HZT66 - nowe telewizory Full HD ze Smart TV »Loewe bild 7 może się pochwalić grubością 7 milimetrów i praktycznie niezauważalnymi ramkami. W obudowie znalazło się 6 głośników i 4 membrany pasywne. Moc zestawu wynosi 120 W. Specyfikacja obejmuje wszystkie potrzebne złącza oraz moduł Bluetooth.

Loewe bild 7

I tu wracamy do wysokich cen paneli OLED. Loewe bild 7 w zależności od rozmiaru będzie kosztować 24 990 złotych bądź 34 990 złotych.


2016-07-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED

Podobne artykuły i galerie