Logo

Loewe Connect - niebanalne telewizory z ciekawymi funkcjami

Produkty firmy Loewe działają jak magnes na osoby szukające sprzętu elektronicznego o oryginalnym wyglądzie. Tak jest również z serią telewizorów Loewe Connect.

Loewe Connect

Trudno znaleźć sprzęt o podobnym designie. Seria ta wyposażona jest również w bardzo ciekawe funkcje. Właściwie to kombajn multimedialny. Wbudowany twardy dysk umożliwia nagrywanie programów oraz przechowywanie muzyki i zdjęć. Specjalne oprogramowanie pozwala na sprawne nimi zarządzanie.

Ostatnio, Loewe Connect wzbogacił się o możliwość słuchania tysięcy internetowych stacji radiowych. Połączenie z internetem może odbywać się przewodowo jak i bez użycia kabla.Telewizory LCD z tej serii oferowane są w trzech rozmiarach ekranu: 32, 37 i 42 cali. Najtańszy model kosztuje około 7200zł. Za najdroższy trzeba wyłożyć dwa razy tyle.


2009-05-10 - Rafał Bednarz

3

Komentarze do:
Loewe Connect - niebanalne telewizory z ciekawymi funkcjami

swish 2009-05-10 21:26

Loewe mial tv ktore zawsze mi sie podobaly. Ale ta seria akurat jakos mi srednio podchodzi.

Geminus 2009-05-10 23:03

Moim zdaniem Loewe pod wzgledem designu spuścił nieco z tonu. Dużo bardziej miał oryginalne TV w czasie, gdy na rynku królowały kineskopy.

Rafal 2009-05-11 13:02

Tez uwazam, ze w czasach baniek CRT Loewe wygladal duzo bardziej kosmicznie i stylowo. No ale trzeba oddac sprawiedliwosc, ze przy LCD duzo trudniej jest blysnac designem. Plaskie to, kwadratowe, - tendencja by robic je coraz ciensze. Tutaj wiecej zalezy od postepu w elektronice, niz od pomyslow designerow.

Podobne artykuły i galerie