Logo

Lenovo Yoga 3 Pro - ultrabook łączący w sobie kilka urządzeń

Lenovo zaprezentowało konwertowalnego ultrabooka Yoga 3 Pro. Niezwykła i dopracowana konstrukcja będzie dostępna na rynku przed końcem października i zaserwuje użytkownikom wiele możliwości.
Lenovo Yoga 3 Pro jest 13-calowym ultrabookiem wyświetlającym obraz w rozdzielczości 3200x1800 pikseli. Producent do napędu wykorzystał dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Core M-5Y70. Wspomaga go aż 8 GB pamięci RAM, więc na brak wydajności nie będziemy narzekać.

Lenovo Yoga 3 Pro Lenovo Yoga 3 Pro

Użytkownicy będą mogli wybrać dyski SSD o pojemności 256 bądź 512 GB. Producent ciekawie rozłożył podzespoły we wnętrzu. Płyta główna zmieściła się nad klawiaturą, zaś baterię umieszczono pod touchpadem. Warto dodać, że obudowa Lenovo Yoga 3 Pro ma w najszerszym miejscu zaledwie 12,8 mm.
Zobacz także: Acer Aspire V Nitro - laptopy do gry i zabawy z multimediami »Lenovo Yoga 3 Pro posiada kilka trybów pracy w zależności w jakiej pozycji zostanie ustawiony. Netbook, czy tablet nie jest zaskoczeniem, ale już tryb książki prezentuje się dość interesująco. Oprogramowanie urządzenia automatycznie rozpozna w jaki tryb pracy ma się przełączyć. Lenovo Yoga 3 Pro zadebiutuje końcem miesiąca w cenie około 1350 dolarów.

Lenovo Yoga 3 Pro Lenovo Yoga 3 Pro
Lenovo Yoga 3 Pro Lenovo Yoga 3 Pro

2014-10-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lenovo Yoga 3 Pro - ultrabook łączący w sobie kilka urządzeń

Podobne artykuły i galerie