Logo

Lenovo Smart Frame - ramka cyfrowa nowej generacji

Lenovo postanowiło wynieść cyfrowe ramki na zdjęcia na wyższy poziom. Podczas targów CES zaprezentowano gadżet o nazwie Smart Frame, czyli 21,5-calową ramkę cyfrową pozwalającą w elegancki sposób zaprezentować ulubione fotografie.
Producent postawił na wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, który pokryto powłoką antyodblaskową. Lenovo zapewnia, że zadbało o bardzo szczegółowy obraz. Użytkownicy będą mogli wyświetlać fotografie z bazy urządzenia oraz własne obrazy. Specjalnie opracowana sztuczna inteligencja ma dbać o perfekcyjne wyświetlanie zdjęć.

Lenovo Smart Frame Lenovo Smart Frame

Sterowanie ramką odbywa się za pośrednictwem aplikacji bądź czujników ruchu. Gestami można zmieniać wyświetlane fotografie. Zasięg czujników wynosi 50 cm. Czujnik światła pozwala systemowi automatycznie dostosowywać obraz do temperatury barwowej otoczenia. Prototypowe urządzenie jest wyposażone w głośniki i mikrofon, ale póki co nie posiadają swojej funkcji. Prawdopodobnie w produkcyjnym urządzeniu znajdzie się obsługa Asystenta Google.
Zobacz także: Fomei LED MINI RGB 12 - zapowiedź praktycznego panelu LED »Lenovo Smart Frame korzysta z wymiennych ramek, a system mocowania pozwala na zawieszenie urządzenia w pozycji pionowej oraz poziomej. Rynkowy debiut ma nastąpić w sierpniu, a cenę wyznaczono na około 400 dolarów.

Lenovo Smart Frame Lenovo Smart Frame
Lenovo Smart Frame

2020-01-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lenovo Smart Frame - ramka cyfrowa nowej generacji

Podobne artykuły i galerie