Logo

Lenovo Miix 2 - tablet i netbook w jednym debiutuje na polskim rynku

Lenovo skrupulatnie wykorzystuje popularność hybrydowych urządzeń z Windowsem 8.1. Marka wprowadza na nasz rynek model Miix 2 będący połączeniem wydajnego tabletu z netbookiem. Dzięki stacji z klawiaturą możemy się cieszyć pełną funkcjonalnością obu sprzętów.
Zobacz także: Nokia Lumia 2520 trafiła do Polski. Nowy tablet już dostępny »Zacznijmy od klawiatury, która pełni rolę narzędzia biurowego oraz podstawki pod tablet. Odpowiednie ułożnienie ekranu pozwala się cieszyć wygodną pozycją do oglądania multimediów. Stacja wykorzystuje klawiaturę wyspową.

Lenovo Miix 2 Lenovo Miix 2

W kwestii tabletu Lenovo Miix 2 oferuje ekran o przekątnej 10,1 cali i rozdzielczości Full HD. Matryca IPS zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu. Za napęd odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740 o taktowaniu 1,33 GHz. Procesor współpracuje z grafiką Intel HD i 2 GB pamięci RAM.
Zobacz także: Dell Venue 7 i Venue 8 - zapowiedź odświeżonych tabletów »Lenovo Miix 2 oferuje użytkownikom 30 GB na dane oraz możliwość poszerzenia pamięci kartami microSD. Nie zabrakło standardowych modułów łączności, jak WiFi, Bluetooth czy proty HDMI i USB. Akumulator 6600 mAh pozwala pracować na jednym ładowaniu przez około 8 godzin. Lenovo Miix 2 trafił do polskich sklepów w cenie 1699 złotych.

Lenovo Miix 2 Lenovo Miix 2
Lenovo Miix 2 Lenovo Miix 2

2014-06-28 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lenovo Miix 2 - tablet i netbook w jednym debiutuje na polskim rynku

Podobne artykuły i galerie