Logo

Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek

Lark FreeAction to seria kamer sportowych, która powinna zainteresować mniej zamożnych klientów. Właśnie do sprzedaży trafiły dwa modele pozwalające za rozsądną cenę cieszyć się filmowaniem naszych wyczynów.
Zobacz także: Tracer Xtreme SJ 4000 - ciekawa sportowa kamera za rozsądną cenę »Kamery Lark FreeAction nie są może najbardziej wydajnymi urządzeniami na rynku, ale posiadają wiele cech wspólnych z droższymi modelami. przede wszystkim otrzymujemy małe kamerki z szeregiem akcesoriów do montażu na różnych pojazdach czy czy częściach garderoby. Nie zabrakło wodoszczelnej obudowy czy też mocowania na szybę w aucie.

Lark FreeAction Lark FreeAction

Lark FreeAction 200 HD rejestruje obraz w rozdzielczości HD 720p i posiada kąt widzenia 120 stopni. Obudowa kamery może znieść nurkowanie na głębokość 10 metrów, a materiały zapisują się na kartach microSD. Kamera może się pochwalić stabilizacją obrazu oraz wbudowaną lampą LED dającą możliwość filmowania w gorszych warunkach. Cena tego gadżetu wynosi 199 złotych.
Zobacz także: Ricoh WG-M1 - nowa sportowa kamera zmierza na rynek »Lepszą propozycją jest Lark FreeAction 500 WiFi. W tym wypadku za cenę 349 złotych otrzymamy filmowanie w Full HD 1080p. Obiektyw również pokrywa 120 stopni, a obudowa zniesie nurkowanie na głębokości 20 metrów. Filmy i zdjęcia zapiszemy na kartach microSD. Zdjęcia wykonamy w rozdzielczości 8 Mpix. Tutaj także pojawiła się stabilizacja obrazu oraz wbudowana lampa LED. Całość dopełnia łączność WiFi i możliwość zdalnego sterowania na odległości do 10 metrów. Obie kamery są już dostępne w sklepach.

Lark FreeAction

2014-12-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lark FreeAction - dwie nowe kamery sportowe trafiły na rynek

Podobne artykuły i galerie