Logo

LG Optimus Vu zmierza na zachodnie rynki

LG Optimus Vu jest mocno wyróżniającym się smartfonem wyposażonym w mocną specyfikację i posiadającym ekran w proporcji 4:3. To dość niezwykły układ, ale zdaniem producenta bardzo praktyczny. Do tej pory urządzenie było dostępne jedynie na rynku koreańskim, ale to się zmieni już we wrześniu.
Producent poinformował, że nowy model będzie wprowadzany na rynki europejskie, amerykańskie i azjatyckie od września. Oznacza to, że także Polacy będą mogli już niedługo skorzystać z ciekawej propozycji. LG Optimus Vu posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 pikseli. Sercem smartfona została platforma Nvidia Tegra 3.

LG Optimus Vu LG Optimus Vu


Zobacz także: Samsung Galaxy Note 2 zostanie wyposażony w giętki ekran? »Urządzenie posiada 1 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Na pokładzie znajdziemy dwie kamery o rozdzielczościach 8 i 1,3 Megapikseli. Producent postawił na system Google Android 4.0 ICS. Dobre wrażenie robi akumulator o pojemności 2080 mAh. Niestety nie zdradzono jeszcze ceny obowiązującej na zachodnich rynkach.

LG Optimus Vu LG Optimus Vu
LG Optimus Vu LG Optimus Vu

2012-08-21 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
LG Optimus Vu zmierza na zachodnie rynki

Podobne artykuły i galerie