Logo

LG Optimus GJ - oficjalna zapowiedź wytrzymałego smartfona

LG Optimus GJ pojawił się niedawno w nieoficjalnych doniesieniach i spotkał się z ciepłym przyjęciem. Teraz producent postanowił potwierdzić plotki i zaprezentował oficjalnie nowy model łączący mocną specyfikację z wytrzymałą obudową.
Zobacz także: NEC Medias X - pierwszy smartfon chłodzony cieczą »Nowy model posiada specyfikacje zbliżoną do Optimusa G z tym, że może przebywać pod wodą przez pół godziny na głębokości 1 metra. Sercem nowego modelu jest dobrze znany czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1,5 GHz. Wspomaga go 2 GB pamięci RAM, co się przekłada na bardzo dużą wydajność.

LG Optimus GJ LG Optimus GJ


Zobacz także: Jolla - fiński smartfon z systemem Sailfish »Producent wykorzystał 4,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 720p. W obudowie znajdziemy zaś dwie kamery o matrycach 13 i 1,3 Mpix. Bardzo dobrze wypada akumulator o pojemności 2280 mAh. Nad całością czuwa zaś system Google Android 4.1.2 Jelly Bean. Początkowo smartfon będzie dostępny na rynku tajwańskim w cenie około 600 dolarów. Tajemnica pozostaje ewentualne rozszerzenie dystrybucji na inne państwa.

LG Optimus GJ LG Optimus GJ
LG Optimus GJ LG Optimus GJ

2013-05-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
LG Optimus GJ - oficjalna zapowiedź wytrzymałego smartfona

Podobne artykuły i galerie