Logo

LG MT93 nowy telewizor z serii Personal Smart TV

LG zapowiedziało poszerzenie swojej serii telewizorów Personal Smart TV. Nowy model oznaczony symbolem MT93 łączy w sobie nowoczesny i elegancki design z kompaktowymi wymiarami i nowoczesnymi możliwościami. Niestety nie wiemy, za jaką kwotę LG MT93 pojawi się w sprzedaży, ale znamy jego specyfikację.
Zobacz także: Sony BRAVIA HX95 - nowoczesne telewizory debiutują w Polsce »LG MT93 korzysta z 27-calowej matrycy IPS o rozdzielczości Full HD. Zapewnia ona bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz szerokie katy widzenia. Co więcej został on umieszczony w bardzo cienkiej ramce, co zapewnia rewelacyjny efekt stylistyczny. W kwestii bezprzewodowych łączności użytkownicy skorzystają z technologii Miracast i WiDi. Funkcje łączności dopełnią trzy porty USB. Ze źródłami obrazu można się połączyć za pomocą portów HDMI. 

LG MT93 LG MT93

 
Zobacz także: Toshiba 47VL963 - bezramkowy telewizor 3D LED »Nowy telewizor mogący pełnić rolę monitora może się też pochwalić obsługą materiałów 3D, co docenią fani trójwymiaru. Oczywiście nie zabraknie obsługi pilota Magic Remote. Całość dopełniają mnogie opcje internetowe i społecznościowe, które dają namiastkę komputera w telewizorze. Premiera LG MT93 ma nastąpić jeszcze w tym miesiącu.

LG MT93

2013-03-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
LG MT93 nowy telewizor z serii Personal Smart TV

Podobne artykuły i galerie