Logo

LG Lancet - smartfon średniej klasy z Windowsem

LG w ostatnim czasie produkowało jedynie smartfony z systemem Google Android. Jednak rosnąca popularność okienek sprawiła, że producent sięgnął po system Microsoftu. I tak zaprezentowano smartfona Lancet.
Zobacz także: Kruger&Matz Soul 2 - polski smartfon z Windowsem »LG Lancet jest alternatywą dla smartfonów z serii Lumia. Znajdziemy w nim 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 854x480 pikseli. W kwestii procesora postawiono na popularny układ Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz. Wspomaga go 1 GB pamięci RAM.

LG Lancet LG Lancet

Nowy smartfon oferuje użytkownikom 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia jej kartami microSD. Główna kamera posiada sensor 8 Mpix i może nagrywać filmy w jakości Full HD. Przednia kamera posiada rozdzielczość 0,3 Mpix.
Zobacz także: Alcatel POP 2 - pierwszy smartfon z Windowsem i 64-bitowym procesorem »LG Lancet wyposażono w WiFi, Bluetooth oraz LTE. Akumulator posiada pojemność 2100 mAh. Smartfon na razie będzie dostępny na rynku amerykańskim za cenę 120 dolarów. Nie wiadomo, czy producent zdecyduje się na rozszerzenie dostępności oraz czy skonstruuje nowe modele z Windowsem.

LG Lancet

2015-05-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
LG Lancet - smartfon średniej klasy z Windowsem

Podobne artykuły i galerie