Logo

Kyocera Hydro VIBE - smartfon do zadań specjalnych za małe pieniądze

Kyocera Hydro VIBE to niezwykle interesujący smartfon kosztujący 149,99 dolarów. Urządzenie posiada całkiem niezłą specyfikację połączoną z niezwykle wytrzymałą i wodoszczelną obudową. Smartfon powstał z myślą o aktywnych użytkownikach.
Niestety obecnie model jest dostępny tylko w amerykańskiej sieci Sprint, a od 27 maja pojawi się w ofercie Virgin Mobile. Nie wiadomo jednak, czy słuchawka trafi do Europy, a z pewnością znalazłaby sporo zainteresowanych klientów. Co więc oferuje nam Kyocera Hydro VIBE?

Kyocera Hydro VIBE Kyocera Hydro VIBE

Przede wszystkim Kyocera Hydro VIBE spełnia certyfikat IP57, co oznacza wodoszczelność oraz odporność na zapylenie. Obudowa jest odporna na wstrząsy i uderzenia, a całość przy wyglądzie zwykłego, eleganckiego smartfona. Ekran o przekątnej 4,5 cala oferuje rozdzielczość 540x960 pikseli.
Zobacz także: LG Isai FL z ekranem QHD debiutuje w Japonii. Cichy zwiastun modelu G3 »Sercem smartfona został czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz. Wspomaga go 1,5 GB pamięci RAM. Aparat o rozdzielczości 8 Mpix jest zadowalający, podobnie jak przednia kamera 2 Mpix. Na dane przygotowany 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia kartami microSD. Zasilanie dostarcza akumulator o pojemności 2000 mAh, a kontrolę zapewnia system Google Android 4.3. Całość dopełniają wszystkie możliwe moduły łączności bezprzewodowej. Mamy nadzieję, że Kyocera Hydro VIBE trafi do Europy za sprawą którejś sieci bądź prywatnych importerów.

Kyocera Hydro VIBE Kyocera Hydro VIBE
Kyocera Hydro VIBE Kyocera Hydro VIBE

2014-05-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kyocera Hydro VIBE - smartfon do zadań specjalnych za małe pieniądze

Podobne artykuły i galerie