Logo

Kyocera Hydro Life nowy smartfon odporny na uszkodzenia i zalanie

Kyocera może nie robi najbardziej wydajnych smartfonów, ale jej modele są w stanie przetrwać naprawdę wiele i ciężko znaleźć lepsze smartfony dla podróżników. Najnowszy model zapowiedziany przez markę to Hydro Life.
Zobacz także: Philips Xenium W6500 - smartfon średniej klasy debiutuje w Polsce »Kyocera Hydro Life spełnia certyfikat IP57 więc jest odporny na zalanie, zapylenie oraz uderzenia. Smartfon powinien znieść dość sporo niekorzystnych warunków, a przy tym oferuje całkiem przyzwoite możliwości.

Kyocera Hydro Life Kyocera Hydro Life

W smartfonie użyto ekran 4,5-cala o rozdzielczości 540x960 pikseli. Wyświetlacz w technologii IPS powinien zapewnić dość dobrą jakość obrazu. Za wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 o taktowaniu 1,2 GHz. Wspomaga go 1,5 GB pamięci RAM co razem tworzy wystarczający zestaw do codziennej pracy.
Zobacz także: Archos Oxygen 50c i 50b zadebiutowały w polskich sklepach »Użytkownicy przechowają dane w pamięci o pojemności 8 GB. Nie zabrakło możliwości poszerzenia pamięci kartami microSD. Akumulator o pojemności 2000 mAh nie robi dziś wielkiego wrażenia, ale wystarczy do zasilania smartfona z Androidem 4.3. Rozczarowuje nieco główny aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Z przodu znajdziemy kamerkę 2 Mpix. Kyocera Hydro Life powinna zadebiutować na rynku jeszcze w tym miesiącu. Początkowo będzie dostępna tylko w USA.

Kyocera Hydro Life

2014-08-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kyocera Hydro Life nowy smartfon odporny na uszkodzenia i zalanie

Podobne artykuły i galerie