Logo

Kruger&Matz Library 2 i 2S - ciekawe i niedrogie czytniki e-booków

Kruger&Matz słynie z niedrogich sprzętów o całkiem niezłych możliwościach. Teraz producent postanowił spróbować swoich sił w kategorii czytników e-booków. Modele Library 2 i 2S mają się również cechować dobrym stosunkiem ceny do możliwości.
Zobacz także: Cybook Muse HD i Muse Light - nowe czytniki ebooków trafiają na rynek »Czytniki od polskiej marki otrzymały elegancki design i dość klasyczną konstrukcję. Sporą zaletą ma być niska waga wynosząca 150 i 180 gramów oraz obsługa licznych formatów plików tekstowych. Kruger&Matz Library 2 i 2S korzystają z 6-calowych ekranów  o rozdzielczości 758x1024 pikseli. W przypadku pierwszego modelu jest to ekran E-Ink Pearl, a w drugim nowocześniejszy E-Ink Carta.

Kruger&Matz Library 2 i 2S Kruger&Matz Library 2 i 2S

W przypadku drugiego modelu użytkownik może się cieszyć podświetleniem ekranu, co się przyda podczas nocnego czytania. Kruger&Matz Library 2S może się też pochwalić dwukrotnie większą pamięcią wynoszącą 8 GB. Oba modele pozwalają na korzystanie z kart microSD. Na pokładzie ma się znaleźć 1000 zainstalowanych e-booków oraz gry czy kalendarz.
Zobacz także: inkBOOK Classic 2 i inkBOOK Prime - polskie czytniki e-booków na horyzoncie »Kruger&Matz Library 2 i 2S korzystają odpowiednio z akumulatorów 1500 i 2000 mAh. Pierwszy z modeli został wyceniony na 299 złotych, zaś drugi wiąże się z kosztem 399 złotych.

Kruger&Matz Library 2 i 2S Kruger&Matz Library 2 i 2S
Kruger&Matz Library 2 i 2S

2018-03-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kruger&Matz Library 2 i 2S - ciekawe i niedrogie czytniki e-booków

Podobne artykuły i galerie