Logo

Kruger&Matz KM 816 - debiut nowoczesnego radia

Kruger&Matz wprowadziło do swojej oferty nowe radio KM 816. Urządzenie posiada szerokie możliwości i może się stać cennym gadżetem w domowym zaciszu.
Zobacz także: Ferguson i300 - ciekawe radio debiutuje w Polsce »Oprócz funkcjonalności FM i DAB+ nowy model dzięki łączności WiFi daje dostęp do przeszło 27 tysięcy internetowych rozgłośni radiowych. Producent zadbał o możliwość zapamiętania 90 częstotliwości FM i DAB+ oraz 250 stacji internetowych. W ten sposób zaprogramujemy ulubione stacje.

Kruger&Matz KM 816 Kruger&Matz KM 816

Kruger&Matz KM 816 pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych dzięki łączności Bluetooth. Umożliwiono także podłączenie źródeł dźwięku przez port AUX. Całość dopełnia funkcja DLNA pozwalająca odtwarzać muzykę bezpośrednio z komputera. Radio ma oczywiście funkcję budzenia, a do tego producent umieścił w nim stację pogodową. Wszystkie informacje odczytamy z czytelnego 2,4-calowego ekranu na froncie.
Zobacz także: Scansonic DA310 - rozbudowane radio z odtwarzaczem CD »Sterowanie może się odbywać na trzy sposoby. Użytkownik wykorzysta panel na froncie, pilota zdalnego sterowania bądź smartfona. W tym ostatnim przypadku konieczne jest pobranie darmowej aplikacji Air Music Control ze sklepów App Store bądź Apple Play. Kruger&Matz KM 816 zadebiutował na naszym rynku w cenie 449 zł.

Kruger&Matz KM 816 Kruger&Matz KM 816
Kruger&Matz KM 816 Kruger&Matz KM 816

2019-01-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kruger&Matz KM 816 - debiut nowoczesnego radia

Podobne artykuły i galerie