Logo

Korg Wavedrum Mini - mobilna perkusja dla miłośników dobrego rytmu

Wiele osób lubi rytmicznie wybijać rytm na różnych powierzchnia, co często przeradza się w bardzo ciekawe melodie. Takie osoby mogą rozwijać swoją pasję na perkusji bądź wyposażyć się w nowy instrument firmy Korg, który pozwala na tworzenie muzyki z wybijanego rytmu.
Korg Wavedrum Mini to niewielki gadżet, który można zawsze nosić w torbie. Urządzenie posiada specjalny panel, który służy, jako bębenek. W pamięci Korg Wavedrum Mini zapisano sto różnych dźwięków perkusji, dzięki czemu można wybrać dowolny dźwięk. Najważniejsze jednak, że za pomocą specjalnego kapsla można połączyć urządzenie z różnymi powierzchniami i nagrywać wybijanych na nich rytm. Dla przykładu możemy nagrać dźwięk drewnianego stolika a następnie wzbogacić go o brzmienie szklanego blatu.

Korg Wavedrum Mini Korg Wavedrum Mini


Zobacz także: Ion Audio Concert Piano i Piano Master - stacje dokujące do iPada dla muzyków »Możliwość nagrywania i łączenia wybijanych rytmów pozwala na stworzenie bardzo ciekawych perkusyjnych sampli. Gadżet będzie idealnym uzupełnieniem imprez i zwykłych wypadów w plener, gdzie brakuje odtwarzaczy muzyki. Korg Wavedrum Mini zadebiutuje na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku, ale niestety nie zdradzono jeszcze ile będzie trzeba zapłacić za mobilną perkusję. Jedno jest pewne, Korg jest znany z produkcji instrumentów najwyższej jakości i Korg Wavedrum Mini z pewnością nie będzie odstawał od pozostałych produktów firmy.

Korg Wavedrum Mini Korg Wavedrum Mini
Korg Wavedrum Mini

2011-04-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Korg Wavedrum Mini - mobilna perkusja dla miłośników dobrego rytmu

Podobne artykuły i galerie