Logo

Kodak PIXPRO SP360 - sportowa kamera z super-szerokokątnym obiektywem

Na rynku kamer sportowych nie brakuje wyboru, a producenci coraz częściej muszą się mocno nakombinować, aby zwrócić uwagę na swój produkt. Kodak wykonał zadanie wzorowo przedstawiając kamerę PIXPRO SP360.
Kodak PIXPRO SP360 może się pochwalić szerokokątnym obiektywem pokrywającym aż 214 stopni pola widzenia. Dzięki temu można wykonywać naprawdę niezwykłe ujęcia. Między innymi kamera spisze się doskonale podczas filmowania natury. Pomoże w tym detektor ruchu włączający filmowanie po wykryciu ruchomych obiektów.

Kodak PIXPRO SP360 Kodak PIXPRO SP360

Kamerka ma wymiary miniaturowej Kostki Rubika i została zamknięta w obudowie odpornej na zalanie, zabrudzenie czy uderzenia. Oczywiście nie brakuje dodatkowych akcesoriów jak wodoszczelna obudowa do nurkowania czy masa mocowań.
Kodak PIXPRO SP360 korzysta z matrycy MOS o rozdzielczości 17,52 Mpix. Zdjęcia można wykonać w rozdzielczości 10 Mpix, a filmy w Full HD zarejestrujemy z prędkością 30 kl/s. Producent pomyślał o modułach WiFi oraz NFC, a całość dopełniają porty microHDMI, microUSB oraz czytnik kart microSDHC. Na tych ostatnich zapiszemy wszystkie materiały. Kodak PIXPRO SP360 zadebiutował na rynku w cenie 350 dolarów.

Kodak PIXPRO SP360 Kodak PIXPRO SP360
Kodak PIXPRO SP360 Kodak PIXPRO SP360

2014-11-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kodak PIXPRO SP360 - sportowa kamera z super-szerokokątnym obiektywem

Podobne artykuły i galerie