Logo

Kodak Mini Shot - aparat debiutuje w Polsce

Kodak Mini Shot został zaprezentowany jakiś czas temu, a teraz oficjalnie debiutuje na polskim rynku. Nowy model do fotografii błyskawicznej jest przeznaczony dla gadżeciarzy, którym spodoba się popisywanie natychmiastowo wydrukowanymi fotografiami.
Aparat pozwala na wykonanie zdjęcia i w razie potrzeby natychmiastowe wydrukowanie go na papierze prostokątnym o rozmiarze 2,1x3,4 cala. Urządzenie wyposażono w 10-megapikselową matrycę, W obudowie znajdziemy wbudowany ekran LCD z podglądem LifeView oraz wbudowanym modułem Bluetooth. Ten pozwala na łączenie się ze smartfonami i wydruk z nich fotografii.

Kodak Mini Shot Kodak Mini Shot


Zobacz także: Polaroid 600 w specjalnej wersji Two-Tone Black & White »Wygodną współpracę aparatu z telefonami zapewnia aplikacja na Androida i iOS. Kodak Mini Shot cechuje się wymiarami 7,8x13,2x2,5 cm i wagą 238 gramów. Na wyposażeniu znalazła się stabilizacja obrazu oraz lampa błyskowa LED. Wbudowany akumulator Li-ion naładujemy w około 90 minut. Kodak Mini Shot jest dostępny w kolorze białym, czarnym oraz żółtym. Aparat wyceniono na 499 złotych.

Kodak Mini Shot Kodak Mini Shot
Kodak Mini Shot Kodak Mini Shot

2018-01-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kodak Mini Shot - aparat debiutuje w Polsce

Podobne artykuły i galerie