Logo

Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń

Klipsch Reference R-24F jest kolumną zaprojektowaną do nagłośnienia małych i średnich pomieszczeń. Producent zrobił co mógł, aby uwydatnić jej dźwięk właśnie w niewielkich przestrzeniach.
Zobacz także: Dynaudio Excite X14A - kolumny podstawkowe dla wymagających »W solidnej obudowie z MDF znalazło się miejsce dla dwóch przetworników niskośredniotonowych wyposażonych w membrany z polipropylenu. Membrana została wykonana z pomocą wtłaczanego pod ciśnieniem grafitu. Do tego dochodzi aluminiowa kopułka z technologią LTS i tubą Tractrix.

Klipsch Reference R-24F Klipsch Reference R-24F

Wylot tunelu bass-reflex znalazł się z przodu dzięki czemu można postawić kolumnę blisko ściany. Niska częstotliwość podziału zwrotnicy ma gwarantować bardzo dobre właściwości kierunkowe i minimalne zniekształcenia.
Zobacz także: Polk Audio wprowadza na rynek serię kolumn TSx »Klipsch Reference R-24F mogą się pochwalić mocą maksymalną 300 W oraz pracą w paśmie przenoszenia 45 Hz - 24 kHz. Ich skuteczność wynosi 95 dB, a impedancja 8 ohm. Kolumny zostały wycenione na naszym rynku na 1100 złotych.

Klipsch Reference R-24F Klipsch Reference R-24F
Klipsch Reference R-24F

2015-04-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Klipsch Reference R-24F - eleganckie kolumny do małych i średnich pomieszczeń

Podobne artykuły i galerie