Logo

Klipsch Gallery G-42 - belka dźwiękowa dla wymagających

Firma Klipsch słynie z produkcji słuchawek wysokiej jakości, jednak to nie jedyne urządzenia wychodzące od tego producenta. Co jakiś czas Klipsch wypuszcza na rynek inne urządzenia, jak nowa belka dźwiękowa Gallery G-42.
Zobacz także: Ktema - ekskluzywny zestaw głośnikowy od Franco Serblin'ga »Gallery G-42 zapewnia dźwięk w wysokiej jakości, dzięki odpowiedniemu ułożeniu głośników i wykorzystaniu najlepszych materiałów. Moc maksymalna belki wynosi 200W, co zasługuje na uwagę. Producent zapewnia, że nowa kolumna zapewni przestrzenny dźwięk w każdym pomieszczeniu bez względu na jego wielkość.

Klipsch Gallery G-42 Klipsch Gallery G-42


Zobacz także: Grające ściany, czyli nowoczesne głośniki do zabudowy od firm Yamaha, Pioneer i Bose »Obudowa posiada konstrukcję Bass-reflex i eleganckie wykończenie High Gloss Black. Belkę możemy zarówno postawić na półce, jak i umieścić na ścianie. Producent zapewnia pasmo przenoszenia 65Hz-24kHz, zaś czułość ustalono na poziomie 92dB. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie i będzie niewątpliwie ciekawą ofertą na rynku. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery i ceny nowej belki dźwiękowej.

Klipsch Gallery G-42

2011-08-16 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Klipsch Gallery G-42 - belka dźwiękowa dla wymagających

Podobne artykuły i galerie