Logo

Kiano FrameLess TV 50 - tani telewizor o kuszącym designie

Kiano postanowiło udowodnić, że tani telewizor nie musi być brzydki. Producent zaprezentował model FrameLess TV 50, którego cechują smukłe ramki sprawiające wrażenie, jakby ich nie było. Do tego dochodzi 50-calowy ekran i dobra jakość wyświetlanego obrazu.
Zobacz także: Xiaomi Mi TV 4 - imponujący telewizor za rozsądną cenę »Kiano FrameLess TV 50 posiada spory 50-calowy ekran, który będzie wyświetlał treści w rozdzielczości 4K. Producent zadbał także o wsparcie dla technologii HDR10, więc o jakość możemy być spokojni. Źródła obrazu można podłączyć za pomocą portów HDMI bądź USB. Telewizor wyposażono również w dekodery DVB-T2, DVB-S2 oraz DVB-C.

Kiano FrameLess TV 50 Kiano FrameLess TV 50


Zobacz także: Philips może wypuścić na rynek tańsze telewizory OLED »Najnowszy model marki korzysta z systemu Smart TV opartego o Androida. To daje dostęp do bogatej bazy internetowych serwisów streamingowych. Kiano FrameLess TV 50 oferuje takie udogodnienia, jak funkcja nagrywania programów na zewnętrzny dysk. O dźwięk dbają 20-watowe głośniki z Dolby Digital Plus. Najnowszy telewizor zadebiutował w sprzedaży za cenę 1399 zł, co sprawia, że jest jednym z najtańszych modeli o takim rozmiarze na rynku.

Kiano FrameLess TV 50

2019-11-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kiano FrameLess TV 50 - tani telewizor o kuszącym designie

Podobne artykuły i galerie